Blog > Komentarze do wpisu

SEO Blog

Jak zbudować stronę internetową zgodną ze standardami sieciowymi? Jak pozyskać czytelników i klientów poprzez stronę internetową? Na te pytania można można znaleźć odpowiedź na blogu o SEO – visibility.com.pl/blog.

Blog oprócz porad dotyczących pozycjonowania stron internetowych, zawiera również informacje na temat znaczenia różnych form linkowania i aktywności w internecie – w serwisach społecznościowych oraz innych zakątkach sieci. Oprócz tego blog śledzi najnowsze wydarzenia w świecie pozycjonowania i marketingu internetowego, dzięki czemu użytkownik nie musi przeczesywać cyberprzestrzeni, aby zebrać najważniejsze aktualności.

Blog jest częścią serwisu jednej z agencji marketingowych – VISIBILITY. Dzięki temu użytkonik ma gwarancję, że informacje publikowane na blogu są wysokiej jakości i na pewno znajdą zastosowanie w rzeczywistości.

Blog ma prostą budowę – kilka wyróżnionych artykułów, najnowsze poniżej, a do wszystkich pozostałych można dotrzeć poprzez menu po lewej stronie serwisu. Minusem bloga jest ogromny obrazek w polu wyróżnionych postów, ale nie jest to element, który uniemożliwia czytanie postów.

poniedziałek, 21 maja 2012, janadam.michalek

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Współpraca
Zapraszam do zgłaszania stron oraz zakupu artykułów sponsorowanych i reklam.