Blog > Komentarze do wpisu

Foteliki samochodowe

Nawet najlepszy samochód nie będzie w pełni bezpieczny dla najmłodszych pasażerów bez fotelików czy siedzisk. Warto zadbać o jak najlepsze warunki dla dziecka. Sprawę ułatwi nam sklep autofoteliki.pl.

Sklep autofoteliki.pl oferuje foteliki samochodowe oraz rowerowe, a także siedziska oraz inne akcesoria.

Co ważne sklep jest niezwykle funkcjonalny i bardzo ładnie zaprojektowany. Po lewej stronie jest menu z listą przedziałów wagowych (6) oraz typów sprzętów (10). Poniżej jest lista z produktami w cenach promocyjnych. W środkowej części strony prezentowane są wybrane produkty, np. fotelik recaro young sport, a niżej listy wybranych produktów.

Na dole strony wypisane są wszystkie marki fotelików, dzięki czemu bez problemu odnajdziemy produkty firmy Romer czy Cybex. Po kliknięciu w nazwę firmy pojawi się cała lista jej produktów, które podobnie jak w listach kategorii, można posortować nazwą lub ceną rosnąco lub malejąco.

Strony poszczególnych produktów zawierają liczne zdjęcia (w tym różne wersje kolorystyczne!), opis produktu, dane techniczne, pliki do pobrania oraz polecane inne produkty. Podejrzewam, że wielu klientów doceni również informacje na temat nagród otrzymanych przez dany produkt.

Strona wyposażona jest również w tradycyjną wyszukiwarkę produktów oraz możliwość przeszukania oferty w określonych przedziałach cenowych (menu w stopce strony).

Krótko podsumowując. Sklep prezentuje się świetnie – jest bardzo fukcjonlany, dobrze zaprojektowany i zawiera pełną informację na temat każdego z produktów. Polecam wszystkim zmotoryzowanym rodzicom.

wtorek, 25 stycznia 2011, janadam.michalek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Współpraca
Zapraszam do zgłaszania stron oraz zakupu artykułów sponsorowanych i reklam.