Blog > Komentarze do wpisu

Kartki.tv

Szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym na różne sposoby okazujemy sympatię naszym najbliższym. Kartki wysyłamy od wieków, ale współcześnie kiedy jesteśmy tak zabiegani, że ledwie mamy chwilę dla siebie, kartki elektroniczne są nieocenioną pomocą. Szukając serwisu oferującego e-kartki warto zajrzeć na kartki.tv.

Serwis Kartki.tv jest chyba jest chyba jednym z większych tego typu serwisów w Internecie. W 20 różnych kategoriach mamy do wyboru łącznie ponad sto kartek elektronicznych. Obecnie największym wzięciem będą cieszyły się kartki świąteczne, ale warto również przejrzeć inne kategorie. Wkrótce mamy Nowy Rok, później Walentynki, Wielkanoc itd. Do tego przeciesz w kalendarzu na pewno roi się od urodzin i imienin naszych znajomych. Pod menu zamieszczone zostały linki do najnowszych, najlepiej ocenianych oraz najpopularniejszych ilustracji.

Obsługa kartek jest prosta – wybieramy z menu okazję, potem obrazek, który nam najlepiej odpowiada. Pod kartką wypisujemy wiadomość, adres odbiorcy i do tego dobieramy znaczek. Kartka szybko trafia na skrzynkę odbiorcy.

Nie tylko obsługa systemu kartek, ale i cały serwis ma prostą budowę. Jest to ogromny plus, bo przecież serwis ma określone zadanie, a zbędne fajerwerki utrudniałyby nam szybkie przesłanie życzeń.

Minusem może być zamieszczenie reklam w górnej części strony, ale i to można wybaczyć otrzymując ciekawe i użyteczne narzędzie.

Już teraz zachęcam do zaglądania do serwisu i wysłania kartki na Boże Narodzenie naszym bliskim.

sobota, 27 listopada 2010, janadam.michalek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/08/05 08:33:18
fajne kartki, ciekawie wycinane można też kupić na zamówienie, np. kartkaswiateczna.pl.
Współpraca
Zapraszam do zgłaszania stron oraz zakupu artykułów sponsorowanych i reklam.